HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Çağdaş Teknik Hırdavat olarak; İzmir ili Çiğli ilçesindeki Ata Sanayi Sitesinde bulunan fiziki mağazalarımızda hırdavat malzemelerinin toptan ve perakende satışını yapmaktayız, İş tecrübelerimizi daha geniş müşteri kitlesine sunmak için www.cagdasteknik.com.tr internet sitemizi açtık.

Öncelikli hedefi müşteri memnuniyeti oluşturmak olan firmamız yılların bilgi birikimi ve sektörde meydana getirmiş olduğu iyi izlenim sayesinde en kaliteli ürünleri size mümkün olan en uygun fiyatlarla sunmayı amaçlamaktadır.

MİSYON & VİZYONUMUZ

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak, Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmak; Ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak, Mevcut ve yeni hizmetlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak, Yenilikçi bir şirket olarak, geleceği şekillendirme arzusu ve insanlığa faydalı olan yenilikler üretme konusundaki kararlılığının arkasında durmak, İnsana odaklı çalışmayı temel almak, Tüm kalite planlarını müşteri memnuniyetine dayandırmak, Konusunda uzman personel kadrosu ile çalışmayı ilke edinmek, Yalnızca bulunduğu bölgede değil ülke çapında bir marka olmak...

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Kalite Anlayışımız Amacımız müşterilerimizin beklentilerine tamamiyle cevap verebilmek, firmamızın rekabet ve gelişim gücünü arttırabilmektir. Hizmette hedefimiz “İlk Seferde Doğru Yapmak” ve “Sıfır Hata”dır. İmal etmekte olduğumuz hizmetlerin zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak teslim edilmesi vazgeçilemez bir ilkedir. Ar/Ge ve Hizmet Geliştirme faaliyetlerindeki hedefimiz; bilgimizi ve tecrübemizi sürekli olarak geliştirerek, müşteri memnuniyeti ve rekabet için etkin hizmetler tasarlamaktır. .